Zostań naszym partnerem! 

Jeżeli zależy Ci na sprzedaży wysokiej jakości produktów, a Twoim priorytetem jest zadowolenie Klientów to zapraszamy do współpracy z nami. Watchmark to nowoczesna firma pochodząca z Polski zajmującą się produkcją najnowszej generacji smartwatchy. 

Posiadamy szeroką ofertę inteligentnych zegarków, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze zegarki podzielone są na 3 kategorie: 

Kardio - modele przeznaczone typowo do pomiaru funkcji zdrowotnych. Posiadają wysokiej jakości czujniki znanych zagranicznych firm, dzięki czemu pomiary są bardzo dokładne. 

Fashion - modele zaprojektowane z myślą o modzie. Prócz funkcjonalności cechują się eleganckim wyglądem. 

Outdoor - modele typowo sportowe, posiadają wiele dodatkowych funkcji, które pomagają w uprawianiu wszelakich sportów. 

Największą zaletą współpracy z nami jest to, że otrzymujesz od nas produkt, który istnieje w bazie takich platform sprzedażowych jak Zalando, Amazon, Empik, Morele, Arena, czy Allegro. Umożliwia to zyskanie cennego czasu, ponieważ wystawienie produktu trwa zaledwie kilka minut. Nie musisz się martwić o opis, zdjęcia, czy parametry techniczne. Wpisując kod EAN na wyżej wymienionych platformach pojawia się gotowy przedmiot do wystawienia.

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, skąd wysyłany jest towar. Zawsze dokładamy największych starań aby nasi kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. 

Zaufaj nam i naszym produktom, a na pewno się nie zawiedziesz!

Pozdrawiamy,

Zespół Watchmark 

WATCHMARK 

Paprotna 7, 

51-117 Wrocław, Polska 

Zadzwoń do nas: 570 858 552

Napisz: b2b@watchmark.pl 

Najlepszy SmartWATCH jest tutaj! WATCHMARK

TOP