• Nowy

Watchmark - Outdoor WM6 GPS Niebieski

699,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Watchmark - Smartwatch WM6 to nowoczesny zegarek, który może zastąpić Ci telefon. Posiada wejście na kartę sim, odtwarzacz Mp3, przeglądarkę zdjęć, a także funkcję zestawu głośnomówiącego. Przypomina o braku aktywności fizycznej. Prócz tego znajdziemy w nim stoper, kalkulator, kalendarz, dyktafon i wiele innych przydatnych funkcji. Zegarek ma wbudowane funkcje GPS oraz Wi-Fi.

Kolor
Ilość

wielozadaniowy smartwatch dla ciebie

Watchmark - Outdoor WM6

to nowoczesny zegarek sportowy z wbudowanym GPS, Barometrem i Kompasem. Smartwatch WM6 idealnie nada się do pomiaru sukcesów sportowych i zwykłych wędrówek pieszych. Ten model jest wyposażony w dwie diody pulsometru z zielonym światłem, dzięki czemu pomiary są jeszcze bardziej dokładne. Zegarek powiadamia o przychodzących połączeniach sygnałem wibracyjnym. Możemy również zobaczyć powiadomienia SMS i aplikacji społecznościowych.

puls gps meteo google
Nadgarstkowy czujnik tętna zapewnia wgląd w aktywność fizyczną. Wbudowany system nawigacji satelitarnej GPS, pozwala na pracę w każdych warunkach. Krokomierz w zegarku, pozwala na dokładną analizę codziennej aktywności. Zaawansowany system pogodowy. Prognoza pogody bezpośrednio na ekranie zegarka. Pełna wersja systemu android. Sklep Google Play umożliwia instalacje dowolnej aplikacji.

FUNKCJE DOSTĘPNE W ZEGARKU:

GPS, Kompas

Barometr, Wysokościomierz

Godzina, Data, Dzień tygodnia

Krokomierz

Pomiar Tętna i Ciśnienia

Timer, Stoper

Kalkulator, Alarm, Kalendarz

Funkcja znajdź telefon

Powiadomienie o trybie siedzącym

Powiadomienia/Wiadomości

Wejście na kartę SIM

Trening oddechu

Sterowanie muzyką odtwarzaną w smartfonie

Zdalne sterowanie aparatem smartfonu - SPUST MIGAWKI, pozwala na zdalne zrobienie zdjęcia telefonem po przyciśnięciu w smartwatchu

Tryby sportowe: Bieganie wewnątrz i na zewnątrz, Jazda rowerem, Wspinaczka, Maraton, Chodzenie, Jazda rowerem stacjonarnym, Joga, Piłka nożna, Koszykówka, Badminton

Resetowanie do ustawień fabrycznych

Do wyboru wiele tarcz zegara

PARAMETRY TECHNICZNE:

Kompatybilność z iOS od wersji 11.0 i Android od wersji 5.0

Dedykowana aplikacja w języku polskim - Smart Time Pro

Bluetooth 3.0 & 4.0

Wodoszczelność IP67 - norma IP67 dopuszcza temperaturę wody od +10 do +35 stopni Celsjusza i zanurzanie na głębokość 1m do 30 min

OGROMNY KOLOROWY wyświetlacz IPS 1,3'' o podwyższonej rozdzielczości 240 x 240px

Piękne kolorowe Menu

Pojemność Baterii 360mAh

W pełni dotykowy bardzo czuły wyświetlacz

5907777412973
100 Przedmioty

Opis

Kolor
Czarno-niebieski
Kształt
Okrągły
Wyświetlacz
IPS "1.3”/240x240px
Ekran dotykowy
Tak
GPS
Tak
Procesor
MTK2503A-ARM7
Wejście na kartę SIM
Tak
Bluetooth
3.0 & 4.0
Bateria
360 mAh
Czas czuwania
do 72 godzin
Kompatybilna platforma
iOS 11.0 oraz Android 5.0 i wyższe
Wodoodporność
IP67
Gwarancja
24 miesiące
Aplikacja po polsku
Tak
Dedykowana aplikacja
Smart-Time Pro

Specyficzne kody

EAN13
5907777412973

1. Jak połączyć smartwatch z telefonem?

Należy pobrać darmową dedykowaną aplikację z Sklep Play lub App Store na telefon. Włączyć bluetooth w telefonie oraz uruchomić pobraną aplikację. Poprzez aplikacje wyszukać smartwatch, a następnie połączyć.

2. Telefon nie łączy się z aplikacją?

Czy telefon widzi smartwatch i najpierw nie został połączony z telefonem? Aplikacja nie połączy się z zegarkiem, jeżeli ten najpierw został połączony z telefonem. Proszę spróbować wyłączyć smartwatch oraz telefon, a po włączeniu przejść bezpośrednio do aplikacji i tam spróbować się połączyć.

3. Czy zegarek działa bez aplikacji?

Zegarek działa bez połączenia z aplikacją, jednak niektóre funkcje mogą być ograniczone. Będzie wykonywał pomiar pulsu oraz ciśnienia, ale historia nie będzie zachowana. Należy również podkreślić, że aby ustawić godzinę i datę konieczne jest takie połączenie.

4. Brak ładowarki WT1/WE78.

Ten model nie posiada ładowarki, aby go naładować należy zdjąć pasek, pod którym umieszczona jest końcówka USB, którą należy podłączyć do portu USB.

5. Jak poprawnie ładować baterię smartwatcha?

Zaleca się używanie oryginalnych ładowarek - zamienniki z niesprawdzonych źródeł mogą nawet uszkodzić układ ładowania. W przypadku stacji dokujących należy zwrócić uwagę, czy nie pojawiły się żadne przeszkody np. pyły, płyny, ciała stałe.

6. Jak przedłużyć żywotność baterii?

Czas pracy akumulatora zależy od jakości użytkowania. Częste wykonywanie pomiarów oraz włączone funkcje powiadomień skrócą pracę zegarka. Z pewnością należy ograniczyć użytkowanie trybu GPS, czy też sieci internetowej.

7.Jak mogę zwrócić moje zamówienie?

Aby dokonać zwrotu, postępuj w sposób opisany poniżej:

 1. Wypełnij formularz, wydrukuj podsumowanie, które dostałeś na adres e-mail i dołącz je do przesyłki.

 2. Zapakuj przesyłkę, którą chcesz zwrócić w oryginalny karton

 3. Dołącz do zwracanej przesyłki podpisaną, papierową wersję formularza i wyślij na adres: WATCHMARK CH Marino, ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław

Mają Państwo możliwość dobrowolnego zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Odsyłane produkty muszą zostać zwrócone w nienaruszonym stanie. Szczegółowe zasady zwrotów dostępne są w regulaminie.

8.Kiedy otrzymam zwrot środków?

Jeżeli Państwa zwrot towaru zostanie zatwierdzony, otrzymają Państwo zwrot środków za zakupiony produkt. Środki zostaną zwrócone niezwłocznie, jednakże nie dłużej niż w terminie 14 dni.

9. Reklamacja

W przypadku reklamacji zakupionego produktu, każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Zobowiązujemy się ustosunkować do niego niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 30 dni od otrzymania reklamowanego produktu.

Przypominamy, że WATCHMARK udziela na zakupiony produkt gwarancji na okres 24 miesięcy. Gwarancja obejmuje mechanizm oraz wady produkcyjne.

Gwarancja nie obejmuje:

 • okresu przydatności baterii, wskazówek, tarczy oraz cyrkonii;
 • normalnego zużycia eksploatacyjnego i starzenia (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru, a także zmian właściwości materiałów z których wykonano niemetalowe paski, takich jak skóra, tkanina, kauczuk, złuszczenia oraz zmiany kolorowych powłok galwanicznych);

 • uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, wypadków (uderzeń, wgnieceń, zbicia szkła itp.);

 • użytkowania niegodnego z przeznaczeniem oraz nieprzestrzegania instrukcji obsługi;

 • produktu, na którym dokonywane były operacje przez osoby nieuprawnione (np. w związku z wymianą baterii, obsługą lub naprawami).

Zwracamy Państwu uwagę, że reklamacji nie podlegają następujące uszkodzenia produktów:

 • naturalne zużywanie się, tj. uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie użytkowania produktów przez Państwa, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji;

 • uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem.

10. Jak mogę zareklamować produkt?

 • Produkt należy odesłać odpowiednio zabezpieczony, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu. Koszt przesyłki ponosi reklamujący. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 • Prosimy o zapakowanie reklamowanego produktu wraz z dowodem jego zakupu oraz wypełnionym formularzem i przesłanie na adres: WATCHMARK CH Marino, ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław

 • Po otrzymaniu przesyłki z reklamowanym produktem, w ciągu 14 dni skontaktujemy się z osobą reklamującą w celu poinformowania o decyzji względem reklamacji.

TOP