• Nowy

Watchmark -Smartwatch WK23

319,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 14 dni.

Watchmark -Smartwatch WK23 to Twój osobisty trener na nadgarstku, który pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie przez cały dzień mierząc ciśnienie krwi, puls i wiele innych parametrów.Przypomina o zażyciu leków i odpowiednim nawodnieniu organizmu. Alarmuje w przypadku zbyt długiego pozostania w bezruchu, a także mierzy kroki i spalone kalorie. Informuje użytkownika o przychodzących połączeniach telefonicznych, wiadomościach sms, wiadomościach tekstowych z wielu komunikatorów, jak również wykonuje zdjęcia w sposób zdalny.

Kolor
Ilość

smartwatch biznes travel


  SMARTWATCH ŁĄCZĄCY DWA STYLE CASUAL I SPORT

WATCHMARK WK23 to SMARTWATCH o zjawiskowym wyglądzie, połączenie innowacji oraz klasyki. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompatybilny zarówno z systemem iOS oraz Android .

   Zegarek to asystent na nadgarstku, który pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie przez cały dzień mierząc ciśnienie krwi, puls i wiele innych parametrów. Informuje użytkownika o przychodzących połączeniach telefonicznych, wiadomościach sms oraz wiadomościach tekstowych z wielu komunikatorów. Ponadto mierzy jakość snu i wykonuje zdjęcia w sposób zdalny. Ma dość mały, ale bardzo czytelny wyświetlacz z podświetleniem - bezproblemowy w dzień i w nocy.Nadgarstkowy czujnik tętna zapewnia wgląd w aktywność fizyczną.

Krokomierz w zegarku, pozwala na dokładną analizę codziennej aktywności. Dziewięć trybów sportowych zapewnia ścisłe dopasowanie smartwatcha z twoją aktywnością. Smartwatch zbudowany z ultralekkich materiałów, dzięki czemu nawet nie poczujesz, że masz go na ręku. Funkcje zdrowotne pozwalają na ciągłe monitorowanie parametrów jak ciśnienie krwi jak i tętno.Pomiar Ciśnienia

Smartwatch został wyposażony w czujnik pomiaru ciśnienia krwi co z pewnością pomoże dbać o zdrowie.

Analiza jakości snu

Smartwatch pozwoli Ci zadbać o Twój sen. Dzięki niemu możesz poprawić jakość swojego snu za pomocą danych, które zostaną zapisane w urządzeniu.

Asystent treningowy.

Doskonały design to nie wszystko. Podczas uprawiania sportu zegarek podaje  aktualny puls, ilość spalonych kalorii czy też czas treningu.

FUNKCJE:

Pomiar tętna

Pomiar ciśnienia krwi

Wyświetlanie czasu

Pomiar kroków

pomiar spalonych kalorii

TRYBY SPORTOWY - 9 dyscyplin!

Alarm - w przypadku zbyt długiego pozostania w bezruchu

Monitor snu

POWIADOMIENIA - połączenia przychodzące, wiadomości z przypomnieniem, alarmy, wibracje

Możliwość przeglądania powiadomień i smsów

Przypomnienie o nieodebranym telefonie

Pokazuje przebyty dystans

Auto Light-up - uruchomienie wyświetlacza przy podnoszeniu ręki

Kalendarz / Alarmy

Przypomnienie o zażywaniu LEKARSTW oraz o odpowiednim nawodnieniu organizmu!

ZDALNA KAMERA! - potrząśnij ręką by zrobić zdjęcie.SPECYFIKACJA FIZYCZNA :

Wyświetlacz: IPS 3D UI, 1.22 cala

Rozdzielczość: 240x240 px

128KB RAM / 128KB ROM

Wodoszczelność - IP68

WBUDOWANA BATERIA - 180 mAh Li-polymer - ładowany magnetycznie!

Czas działania / czuwania - do 3 dni / do 15 dni

Czas ładowania - ok. 3h

WYMAGANIA SPRZĘTOWE W SMARTFONIE SYSTEM - Android 4.4+, iOS 8.2+ lub nowszy

Dedykowana aplikacja w języku polskim - WearHealth

MODUŁ BLUETOOTH W TELEFONIE - 4.0

5907777412164
49 Przedmioty

Opis

Kolor
Czarny
Kształt
Okrągły
Wyświetlacz
IPS 3D UI, 1.22 cala, 240x240 px
Ekran dotykowy
Tak
Pamięć
128KB RAM +128KB ROM
Bluetooth
4.0 i wyższy
Bateria
180 mAh (litowo-jonowa)
Czas pracy
do 3 dni
Czas czuwania
do 15 dni
Czas ładowania
ok. 3 godziny
Port ładowania
Magnetyczne styki na spodzie obudowy
Kompatybilna platforma
iOS 8.2 oraz Android 4.4 i wyższe
Wodoodporność
Norma IP67 - dopuszcza temperaturę wody od +10 do +35 stopni Celsjusza i zanurzanie na głębokość 1m do 30min.
Dedykowana aplikacja
WearHealth

Specyficzne kody

EAN13
5907777412164

1. Jak połączyć smartwatch z telefonem?

Należy pobrać darmową dedykowaną aplikację z Sklep Play lub App Store na telefon. Włączyć bluetooth w telefonie oraz uruchomić pobraną aplikację. Poprzez aplikacje wyszukać smartwatch, a następnie połączyć.

2. Telefon nie łączy się z aplikacją?

Czy telefon widzi smartwatch i najpierw nie został połączony z telefonem? Aplikacja nie połączy się z zegarkiem, jeżeli ten najpierw został połączony z telefonem. Proszę spróbować wyłączyć smartwatch oraz telefon, a po włączeniu przejść bezpośrednio do aplikacji i tam spróbować się połączyć.

3. Czy zegarek działa bez aplikacji?

Zegarek działa bez połączenia z aplikacją, jednak niektóre funkcje mogą być ograniczone. Będzie wykonywał pomiar pulsu oraz ciśnienia, ale historia nie będzie zachowana. Należy również podkreślić, że aby ustawić godzinę i datę konieczne jest takie połączenie.

4. Brak ładowarki WT1/WE78.

Ten model nie posiada ładowarki, aby go naładować należy zdjąć pasek, pod którym umieszczona jest końcówka USB, którą należy podłączyć do portu USB.

5. Jak poprawnie ładować baterię smartwatcha?

Zaleca się używanie oryginalnych ładowarek - zamienniki z niesprawdzonych źródeł mogą nawet uszkodzić układ ładowania. W przypadku stacji dokujących należy zwrócić uwagę, czy nie pojawiły się żadne przeszkody np. pyły, płyny, ciała stałe.

6. Jak przedłużyć żywotność baterii?

Czas pracy akumulatora zależy od jakości użytkowania. Częste wykonywanie pomiarów oraz włączone funkcje powiadomień skrócą pracę zegarka. Z pewnością należy ograniczyć użytkowanie trybu GPS, czy też sieci internetowej.

7.Jak mogę zwrócić moje zamówienie?

Aby dokonać zwrotu, postępuj w sposób opisany poniżej:

 1. Wypełnij formularz, wydrukuj podsumowanie, które dostałeś na adres e-mail i dołącz je do przesyłki.

 2. Zapakuj przesyłkę, którą chcesz zwrócić w oryginalny karton

 3. Dołącz do zwracanej przesyłki podpisaną, papierową wersję formularza i wyślij na adres: WATCHMARK CH Marino, ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław

Mają Państwo możliwość dobrowolnego zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Odsyłane produkty muszą zostać zwrócone w nienaruszonym stanie. Szczegółowe zasady zwrotów dostępne są w regulaminie.

8.Kiedy otrzymam zwrot środków?

Jeżeli Państwa zwrot towaru zostanie zatwierdzony, otrzymają Państwo zwrot środków za zakupiony produkt. Środki zostaną zwrócone niezwłocznie, jednakże nie dłużej niż w terminie 14 dni.

9. Reklamacja

W przypadku reklamacji zakupionego produktu, każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Zobowiązujemy się ustosunkować do niego niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 30 dni od otrzymania reklamowanego produktu.

Przypominamy, że WATCHMARK udziela na zakupiony produkt gwarancji na okres 24 miesięcy. Gwarancja obejmuje mechanizm oraz wady produkcyjne.

Gwarancja nie obejmuje:

 • okresu przydatności baterii, wskazówek, tarczy oraz cyrkonii;
 • normalnego zużycia eksploatacyjnego i starzenia (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru, a także zmian właściwości materiałów z których wykonano niemetalowe paski, takich jak skóra, tkanina, kauczuk, złuszczenia oraz zmiany kolorowych powłok galwanicznych);

 • uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, wypadków (uderzeń, wgnieceń, zbicia szkła itp.);

 • użytkowania niegodnego z przeznaczeniem oraz nieprzestrzegania instrukcji obsługi;

 • produktu, na którym dokonywane były operacje przez osoby nieuprawnione (np. w związku z wymianą baterii, obsługą lub naprawami).

Zwracamy Państwu uwagę, że reklamacji nie podlegają następujące uszkodzenia produktów:

 • naturalne zużywanie się, tj. uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie użytkowania produktów przez Państwa, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji;

 • uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem.

10. Jak mogę zareklamować produkt?

 • Produkt należy odesłać odpowiednio zabezpieczony, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu. Koszt przesyłki ponosi reklamujący. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 • Prosimy o zapakowanie reklamowanego produktu wraz z dowodem jego zakupu oraz wypełnionym formularzem i przesłanie na adres: WATCHMARK CH Marino, ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław

 • Po otrzymaniu przesyłki z reklamowanym produktem, w ciągu 14 dni skontaktujemy się z osobą reklamującą w celu poinformowania o decyzji względem reklamacji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • Watchmark- Fashion WKW10 srebrny

  Cena 599,00 zł

  Watchmark WKW10 z oficjalniej serii Fashion to zegarek zaprojektowany z myślą o kobietach. Posiada dotykowy ekran, który wyposażono w opcję personalizacji tarczy. Łączność Bluetooth pozwala na prostą synchronizację zegarka z telefonem.  Smartwatch pokazuje godzinę datę, liczy kroki, spalone kalorie, pokonany dystans, mierzy czas oraz monitoruje puls i ciśnienie. Posiada także możliwość monitorowania cyklu menstruacyjnego kobiety.

 • Watchmark- Fashion WKW10 złoty

  Cena 599,00 zł

  Watchmark WKW10 z oficjalniej serii Fashion to zegarek zaprojektowany z myślą o kobietach. Posiada dotykowy ekran, który wyposażono w opcję personalizacji tarczy. Łączność Bluetooth pozwala na prostą synchronizację zegarka z telefonem.  Smartwatch pokazuje godzinę datę, liczy kroki, spalone kalorie, pokonany dystans, mierzy czas oraz monitoruje puls i ciśnienie. Posiada także możliwość monitorowania cyklu menstruacyjnego kobiety.

 • Watchmark - Kids WTD-02 niebieski

  Cena 279,00 zł

  Watchmark - Kids WTD-02 to smartwatch przeznaczony specjalnie dla dzieci z ekranem OLED oraz z funkcją lokalizatora. Urządzenie umożliwia zlokalizowanie pozycji dziecka w czasie rzeczywistym z dokładnością co do metra (GPS). Zegarek ten może służyć jako telefon - wykonuje i odbiera połączenia. Ponadto posiada przycisk alarmowy SOS oraz inteligentny podsłuch otoczenia, a także wiele innych przydatnych funkcji. 

TOP